| Emilia_Voicu_1969 a întrebat:

De unde pot sa iau o minge faina de baschet?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De la Decathlon, Hervis, Intersport.Cauta la magazine cu articole sportive.

| TheCritic a răspuns:

Buna! Decathlon este locul potrivit pentru a lua o minge de baschet, nu doar faina, dar si buna!

| Awesom a răspuns:

Spalding nba.com

| zaratu a răspuns:

De la eurosport

| fantabau a răspuns:

Du-te la magazin sau pe internethttp://www.shopmania.ro/shopping?q=mingi+de+baschet si ca sa fie foarte buna eao pe cea mai scumpa.

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns:

Auchan ♥ Sunt mai multe modele din care sa alegi si sunt bune...pe mine m-a tinut o minge 2 ani jum... depinde de cum ai grija de ea ♥

| RauXLl a răspuns:

Mergi la Decathlon. eu zic ca au cele mai bune marfuri acolo.

| dsujkjhbj a răspuns:

Mergi in mol la articolele sportive si ai grija sa fie adidas sau nike sau puma..sunt cele mai bune happy