| anonim_4396 a întrebat:

La ce trebuie sa ma uit cand cumpar o minge de baschet? ce deosebeste o minge buna fata de una normala big grin?

Răspuns Câştigător
| NarutoSasuke46 a răspuns:

Am cumparat odata o minge de baschet fara sa ma uit daca e buna sau nu.Chestia e ca atunci cand am ajuns acasa am vazut ca nu era buna pentru ca nu sarea aproape deloc.O minge buna de baschet trebuie sa sara cat mai sus posibil.O minge buna sare foarte mult in timp ce una normala nu sare foarte mult dar nu poti zice ca nu e buna, dar o minge buna mai trebuie sa nu se sparga usor.Amea nu era o minge buna si nici una normala, era o minge proasta.