| wPapy a întrebat:

De Craciun m-am imi face cadou o minge de fotbal originala si nu stiu care ar fi mai buna.Decitongueuma, Nike, sau Adadis. Dc? Dau funda+vot

9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu as zice Nike, pentru ca:
Am avut o minge Nike originala, si am tinut-o 4 ani.
Acum mai am o minge Nike dar nu prea mai am pe unde sa o folosesc.
Are burete foarte gros, si de cate ori nu am dat in locuri ascutite cu ea, si nu s-a spart laughing. Altele s-ar sparge din prima.
Sper ca te-am ajutat, fundita?

| MicutzBlondutz a răspuns:

Eu iti sugerez sa iei o minge Adidas. acum depinde de acre vrei cu burete sau piele.de obice buretele esti foarte bun ca atunci cand dai cu capul sa nu te doara si cand aperi fara manusi sa nu te usture cat despre cea de piele...

| LetyPayne a răspuns:

Puma.

| denisinho32 a răspuns:

Adidas.de ce? pentru ca acum e la moda la fifa si uefa sa se joace meciurile cu mingi adidas, si sunt de calitete mult mai mare fata de celelate firme, tin mai mult, si parca joci altfel(crede-ma am simtit diferenta)

| XD_Daryusz_1997 a răspuns:

Iti zic eu, Puma e cea mai buna, o am de mult timp si are buretele foarte gros a intrat in cioburi si nu s-a spart... Funda?

| XD_Daryusz_1997 a răspuns:

Puma normal!

| PiTBuLL_2382 a răspuns:

Eu zic sa iti iei adidas deoarece este cea mai buna in categoria "mingi" si te tine mai mult... se sparge mai greu... alea alea

| starky24 a răspuns:

Cea puma ar fi mai buna

| starky24 a răspuns:

Cea puma ar fi mai buna

]