| Cuntrea a întrebat:

Desi fac sala nu mi se vad venele pe maini. Whyyyyyyyy, nu wheyyyyy?

6 răspunsuri:
| anonimus010101110 a răspuns:

Pai poti sa nu faci sala de loc si tot sa nu se vada, cred, iar spun cred, ca tine de genetica, dar nu sunt sigur, oricum am vazut pe net aparate pe la 10 15 ron de le strangi si cumva iti lucreaza venele sau le face sa se vada mai bine

| Cksihja a răspuns:

Dacă ai hipertensiune arterială și asta e o boală, deci dacă nu le vezi ești sănătos.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut! Vizibilitatea venelor tine foarte mult de genetica, insa daca faci sport, inevitabil ar trebui sa fie mai vizibile. Incearca sa consumi cat mai multa apa si sa te tii de sala! Succes, totul apare cu timpul!

| TheStrategist a răspuns:

Depinde ce procent de grăsime ai. Dacă pui masă musculară, te hidratezi, nu mănânci prea multe alimente sărate și scazi procentul de grăsime o să ți se vadă venele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca... poate esti gras
Pentru ca... poate nu ai genetic pentru asta
Pentru ca... pompare slaba

| AFR81 a răspuns:

Pentru ca procentajul tau de grasime corporala nu e destul de scazut... Trebuie sa mai slabesti. Continua sa lucrezi la sala si ai grija sa fii in deficit caloric. Poate si putin cardio te-ar ajuta.