| Dan10079 a întrebat:

De ce misau ingrosat venele de la maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Incepi sa cresti si de aia se ingroasa. Daca e in exces nu e bine mergi la doctor.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai vascularizația periferică mai proeminentă, nu este nimic grav.
Pa, pa.

| Geordan a răspuns:

Salut, intrebarea mea pentru tine, te-ai apucat de sala? Sau faci efort fizic? Daca da e NORMAL sa ti se "ingroase" venele/arterele... daca nu... depinde de varsta si de consitutie! De obicei nu-i nimic grav! Bafta

| OanaVlad a răspuns:

Nu prea stiu dar cred ca ar fi bine sa intrebi un medic specialist.

P.S. Nu cauta pe google ca-ti da numai tampeniiwinking