| anonim_4396 a întrebat:

Desi nu este una dintre prioritatile mele de viitor totusi as fi interesat de amenajarea unei sali de fitness si culturism acasa (Pentru familie nu inchiriere). Ce spatiu ar fi necesar pentru o sala profesioanala (L x l x h) si la ce pret m-ar duce dotarea salii?

P. S.
Credeti ca in timp daca ma voi plictisii se poate inchiria sala unui antrenor care sa faca antrenamente private cu diferite persoane?

Răspuns Câştigător
| Katakito a răspuns:

50-70 m si ca sa inchiriezi iti trebuie contract de inchiriere cu o fima de fitness sau cu antrenoul.Si sa ai sa la intr-o zona buna sa vina clienti, cu cat spatiu este mai mare si aparatle sunt mai noi si mai performante cu atat vin mai multi clienti.Succes!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu 70 mp nu cred ca faci o sala profesionala ci una de cartier! Si ce firma ma sfatuiti sa contactez pentru oferte de pret pentru aparate profesionale si cat m-ar duce investitia in aparate?