| JOKER01 a întrebat:

Devil Creatine Monohydrate 300g pot sa folosesc aceasta creatina doar o data, adica pina o termin si apoi sa nu mai folosesc nimic doar sala/

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Este indicat sa iei creatina cam 2 luni apoi sa faci pauza o luna. Luand 20g/zi in primele 3-4 zile apoi continuan cu cate 5g/zi.

| cristi1505 a răspuns:

Sincer nu am auzit de acest produs! Daca mai cunosti pe cineva care a mai luat sa iti spuna el mai multe.Am impresia ca face parte din gama unei firme fantoma.