| Catalin123456 a întrebat:

Difera dimensiunea terenului in functie de stadion si echipa?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dimensiunea terenului poate diferi in functie de liga in care joaca echipa si de faptul daca joaca sau nu meciuri in cupele europene.
Pentru fiecare liga sunt stabilite dimensiuni obligatorii, la fel si pentru cupele europene, acestea nu sunt fixe ci intre anumite limite.

| Dumbi a răspuns:

Normal o echipa ca Chelsea nu poate juca pe un teren de 10m²…

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Nu mai ziceai asta daca retrogradau din sezonul trecut.

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Chelsea?laughing Crezi ca e Arsenal sa ii bata orice echipa cu handicap din BPL?laughing cu Conte la anul CL. Revine Chelsea!

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Handicap ai tu... cine ne-a dat noua handicap in ultima vreme,, ba? Vezi ca iar vorbesti pe nestiute?
Revine... anul asta au castigat campionatul pentru ca nu au avut cupele europene,, doar atat, sa vezi cum o sa iasa direct din grupe eliminati.

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Adevarul ca nu va batut Watford cu 2-1, Watford, echipa de Championship laughing
laughing Ofticate ca nu prinde Arsenal, UCL laughing. Hai Chelsea, Liverpool si United in UCL! As vrea din nou UCL-ul cu Milan, Chelsea, Barca, Real, United, Bayern, Juventus, Roma, Liverpool… ce frumos era, atunci! sad Si cand toate echipele aveau sanse sa castige, nu ca acum doar RM sau Bayern…sad

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Am prins vremurile alea din plin!
Arsenal cand se batea pentru ucl... Bavaria si Roma erau echipe de pluton.
Cand o mai bate Watford pe Arsenal? chelski mai avea putin si retrograda...despre ce vorbesti? ARSENAL-chelski 3-0! Tot ceea ce conteaza

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Nu vorbi de sezonul trecut, Chelsea atunci era vulnerabila, sezonul asta a redevenit forta care a fost odata. Si totusi in meciul cu 3-0 a-ti avut noroc. Chelsea luna asta cu Arsenal a facut 3-1… Diferenta.
Sezonul asta nu o sa mai poata Watford sa o bata pe Arsenal… s-a dus returul.

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Noroc? Te-ai lovit la cap? chelski n-a avut SUT pe poarta! Daca aveam 5-0 nu se supara absolut nimeni,, poate chelski a avut noroc la 3-1 asta, fault in atac la primul gol, un cadou facut de Cech si multe altele + sireturile legate de jucatori la faza cu Hazard

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

M-am referit la noroc, ca echipa era la inceputul Sezonului si se "acomodau" cu Campionatul, dupa au rezolvat fiecare echipa in parte…

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Astea sunt doar scuze penibile,, asa pot sa zic si eu ca Arsenal nu are antrenor, si am motivatie pentru toate infrangerile Arsenalului.
COYG,, suntem prea mari pentru Chelski!

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt scuze, purul adevar, cine e pe primul loc in acest moment la diferenta de 10 puncte fata de Arsenal? Daca erati prea mari pentru Chelsea, voi erati pe primul loc!
Arsenal nu are nici antrenor, nici echipa!

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Bla bla bla,, 13>5...