| Mirceamrc a întrebat:

Dinamo va retrograda nu?

Răspuns Câştigător
| MirceaDeva a răspuns:

Da asa e ai dreptate

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da pentru ca dinamo=wc

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Doamnelaughing nici in vise nu o sa vezi asa ceva... cred ca ai pus intrebarea ca n`ai ce face rolling on the floor. Cum naiba sa retrogradezelaughing?!?!laughing

| AdinaELA a răspuns:

Ar vrea unii...dar iarba rea nu piere! big grin

| Kangaroo a răspuns:

laughing No bine la cat destepti conduc Dinamo ca unul zice un lucru, altul zice alt lucru si cam toti cu parerii diferite or patii ca Poli si Gloria fara licenta si iom vedea la matineu. Atunci Liga1 ar fi mult mai faina, fara Craiova Liga1 ii mai sraca, fara Dinamo Liga ii mai frumoasa.

| AlleXCs a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing cred ca glumesti laughinglaughinglaughinglaughing.nu aveai ce face cand ai pus intrebarea?laughinglaughinglaughing fortzaa`Dinamoo love struck:Xlove struck

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Intrebare capcana?
Ati vrea voi!

| Ionuţică a răspuns:

Clar Dinamo=Caini vagabontilaughing

| sensssation a răspuns:

Deocamdata este pe primul loc...