| ktrinel a întrebat:

E prea tarziu la 19 ani. Sa te apuci de fotbal profesionist?

13 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Daca esti talentat si devotat. nu.

| Niiiicu a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar este putin cam tarziu, ideal era de la 8-9 ani, dar succes oricumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de talentat esti, daca esti foarte talentat si te pui serios pe treaba nu e tarziu, insa daca nu esti foarte talentat s-ar putea sa fie cam tarziu.

| MiculFaraon a răspuns:

Salut! Niciodata nu este prea tarziu. Iti dau un exemplu: Fotbalistul de la Cfr Cluj Gabriel Muresan are in prezent 30 de ani si s-a apucat de fotbal profesionist la varsta de 20 ani big grin. Daca ai si talent este foarte bine. Parerea mea sa te apuci. big grin SUCCES!

| teotaur a răspuns:

Da.

| Alyn4U a răspuns:

Da... M-am apucat eu la 12 si cam asta este limita maxima 12 ani

| lyt3 a răspuns:

Depinde cat de bine sti fotbalbig grin daca stii destul de bine nu este tarziu.happy
Bafta

| Gabriel07 a răspuns:

Niciodata nu e tarziu sa faci ceva.Parerea mea este sa incerci.Dar iti trebuie si talent si motivatie.

| Robert_Radler_1999 a răspuns:

Eu nu prea cred ca NU ar trebui sa te apuci cred ca e ok big grin

| catau15 a răspuns:

In mod normal da, dar ia exemplul lui Cristian Sapunaru care s-a apucat de fotbal profesionist la 18 ani...

| catau15 a răspuns:

In mod normal da, dar ia exemplul lui Cristi Sapunaru ca si-a inceput cariara la 18 ani si acum joaca la echipa nationala si la real Saragossa in Spania.

| Dumitru_Alecsandra_1995 a răspuns:

Niciodata nu-i prea tarziu pentru nimic, daramite pentru sport, respectiv fotbal. Uite, sa-ti dau un exemplu din baschet, cu totii il stim pe Virgil Stanescu, unul dintre cel mai mari baschetbalisti romani, ei bine, omul asta a inceput sa faca baschet de la varsta de 19 ani si uitati-va unde a ajuns... deci, se merita sa incerci ceva ce iti place?winking

| P4uLD3VLy a răspuns:

Daca iti place acest sport iti doresti sa faci performanta eu iti spun din experienta ca niciodata nu e tarziu.