| Marianutzu a întrebat:

E tarziu sa te apuci la 17 ani de fotbal? Ma refer la fotbalul de performanta

8 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Daca "performanta" reprezinta maxim divizia C, nu e tarziu, altfel...e mult prea tarziu.

| ArthurKn a răspuns:

Nu, nu e niciodata prea tarziu!

| vladxone a răspuns:

Este tarziu pentru orice sport, dar este totul posibil.Sunt jucatori care s-au apucat de fotbal la 17 ani(Dan Nistor, Toja, Culio)plus multi altii.Insa trebuie sa ai apitudini si sa muncesti foarte foarte mult.Trebuie sa bagi multi bani in alimentatie, sa lucrezi in plus fata de antrenament, sa ai o viata echilibrata!

| Me4ever1 a răspuns:

Niciodata nu e tarziu pentru visele tale. Daca vrei sa joci fotbal, joaca fotbal. Viata oricum e scurta, trebuie sa ne bucuram din plin de ea. Numai bine, si poate peste 2 ani te vad jucand fotbal la TV happy trebuie doar sa ai perseverenta. Si pana atunci, iti tin pumniiwinking

| StelianDobre a răspuns:

Eu zic ca nu este tarziu.Dar daca vrei sa faci performanta trebuie sa fii foarte talentat.parerea mea

| costel3 a răspuns:

Nu e tarziu

| Malita_Dragos_1910 a răspuns:

Da este tarziu din pacate eu am 14 ani si antrenoru mi-a zis ca daca mai stateam acasa nu mai facea nimic cu mine. Si daca ai talentsi... deja la max 20 de ani ar trebui sa te ia o echipa cat de cat buna, deci sunt de parere ca e tarziu. Da succes daca vrei sa te apuci eu te sustin happy