| Gangsta43 a întrebat:

Este adevarat ca tenisul este un sport scump?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chratos a răspuns:

Foarte adevarat, este top5 cele mai scumpe sporturi dar este frumos.

| emosoul a răspuns:

Poate...

| SilvanA_8443 a răspuns:

Depinde la ce tenis te referi. tenis de camp, de masa. eu sunt de cativa ani la tenis si joc enorm de bine. este un sport frumos si merita.winking

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Da sincer eu am facut 5 ani dar a fost scum am platit 8 mil de lei vechi pe luna dar chiar este unul ditre cele mai frumoase sporturi

| maryale a răspuns:

Da, dar merita!

| oana7772 a răspuns:

este un sport frumos...din pacate si scump sadcand incepi de performanta

| gsd78 a răspuns:

Nu foarte scump.Asta depinde si de conditia materiala a fiecaruia.