| mortallx a întrebat:

Este cineva din Targoviste dupa aici care stie cat este abonamentul la sala aceea deschisa langa statia Caraiman? Daca da, se fac cumva reduceri de pret daca esti elev?

4 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Dece nu te duci chiar tu sa intrebi?
Sa sti ca nu te strange nimeni de gat daca intrebi.
Asa poti afla cel mai bine cum sta treaba.
Daca aici nu iti va spune nimeni nu vei afla niciodata sau cum? laughing

| mortallx explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Ce raspuns de proasta calitate.Nu m-am dus eu pentru ca nu aveam cand fiind cu scoala, dar am fost azi.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Si crezi ca intrebarea ta e de o "calitate" superioara?
Daca puteai sa te descurci si singur nu mai vad rostul intrebarii...
Dar nah... daca nu trebuia sa imi insulti comu nu mai spuneam nimic acum.

| mortallx explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Nu,dar pur si simplu daca nu ai vreun raspuns clar sau ajutator, nu vad rostul de a mai raspunde.Eu unul nu aveam timp cand sa trec pe acolo, iar cand treceam de obicei era inchis, asa cum a fost si azi.