| Jian_Valentin_1993 a întrebat:

Este periculos ca un copil de 12-13 ani sa foloseasca aparatul ab generator sau fitmaxx 5.

Răspuns Câştigător
| RallMrr a răspuns:

Buna! Nu vad ce pericol ar putea fi daca ar folosii unu din aparate mentionate de tine. Stiu doar ca cei care au probleme cu spatele nu au voie sa le foloseasca. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este pentru "expertul" FallenAngell, laughing Te pricepi la fel de bine si in aceasta problema ca si la modul de folosire a testelor de sarcina? rolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns:

Periculos nu... dar e cam pierdere de timp.

Doar nu vrei sa-ti faci abdomen cu un amarat de aparat, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu patesti nimica