| ionut7107 a întrebat:

Esti stelist? Vreau raspunsuri doar de la cei ce iubesc Steaua

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

De unde tot apăreți frate? Nu e logic că toți vor spune că sunt, din moment ce ai cerut răspunsuri doar de la ei?

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Stelist pana la moarte si dincolo de ea

| Daygum a răspuns:

Da, pacat ca am pierdut in seara asta. Dar sunt sigur ca baietii se ambitioneaza pentru returul cu Tsk Sofia, asta e mai important acu' sa ne calificam in europa league. Trebuia sa faca ceva cu Tatu ala, ca rateaza saracu', nu prea imi place. In rest, Forta Steaua!

| ovishadow a răspuns:

Sunt fan Steaua de cand aveam 5 anisori

| mistikk a răspuns:

Stelista pana la moarte big grin

| floriilegale a răspuns:

Daaaaday dreaming; x

| Andu_1918 a răspuns:

Dahappy