| anonim_4396 a întrebat:

Eu driblez excelent la fotbal, joc excelent, dar nu am rezistenta ce pot face sa capat rezistenta?

Răspuns Câştigător
| sanford2091 a răspuns:

Ok nu esti gras dar poti sa-mi dai funda te rog puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Mergi la femei!

| EmaS a răspuns:

Mai mult antrenament, mai multa vointa si o alimentatie sanatoasa.

| BlogVitaClub a răspuns:

Ia niste vitamine, o sa te ajute sa ai mai multa energie, pentru ca se absorb mai bine nutrienti.
Daca te intereseaza, gasesti aici o multime:
http://www.suplimente-naturiste.com/

| sanford2091 a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi sa faci genoflectiuni multe flotari sa alergi mult(asta e un avantaj daca esti slabhee heesi poti vorbi si cu prieteni si puteti face impreuna antrenamente funda? te rogpuppy dog eyes

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Slabesti si alergi serile cate 2 km...sau alergi la sala la banda

| hiphopgirl a răspuns:

Multa alergare iceata sau pe loc si daca nu mai poti atunci ti se fac

| CatalyN4 a răspuns:

Am 1.80 m si 60 kg nu's gras