| Seffer a întrebat:

Eu mai intru pe siteuri de sport, imi place să discut pe forum și întâmplător am intrat pe siteul DigiSport, chiar și acum. De fiecare data dau de o persoana care vorbește foarte urat, scriind între liniuțe astfel ce scrie vulgar nu este cenzurat. Știe cineva despre ce zic? De ce nu este banata acea persoana? Chiar și acum persoana aia scria niște injurii foarte vulgare, acum la 4 dimineața

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde sa stim noi?
scrie la adminii de pe forumul respectiv... d'ohhhh
si daca te simti atat de lezat nu mai sta pe forumul ala

| mihai69 a răspuns:

Face trafic. Deci aduce bani.

| Brizbriz a răspuns:

Da-mi un link, chiar sunt curios
ar trebui sa scrii la gigi, in general, nici un site cu, comentarii publice nu poate sa ramana fara moderatori, pentru ca foarte usor se da pe chestii ilegale si se inchide site-ul (iar "foarte usor" trebuie sa citesti ca vine concurenta si chiar o comite, cu intentie, ca sa inchida site-ul)
insa moderatorii sunt si ei oameni, mai da covid-ul in ei, gripa, etc.

| Iote a răspuns:

Trebuie raportat.
Dar tu de ce esti treaz la 4 dimineata si stai pe net?