| NoName23 a întrebat:

Eu vreau sa fac sala cel putin pana incep scoala(2 luni jumatate). Credeti ca se va observa ceva la fizionomia mea? mentionez am 1.80 cm si 70 kg

5 răspunsuri:
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Depinde de cat de intens o faci si de ceea ce vrei sa construiesti. Daca te apuci nu o sa te mai lasi. Asta e interesant si de bine.

| andreycatalin99 a răspuns:

Depinde cum faci, si cat faci...

| andreycatalin99 a răspuns:

De ex. E o diferenta sa faci o ora pe zi de sala si sa faci cate 30 abdomene, 30 flotari .....si 3 ore pe zi. Si pe ora cate 30 abdomene si 30 de flotari

| andreycatalin99 a răspuns:

Si. Trebuie sa iti menit cantitatea calorică :grasimi, glucoza ( adica nu ai voie ciocolată, prăjituri, pizza, cartofi prajiti, sau alte chesti de genu )

| florynmondialul a răspuns:

Daca cresti numarul de proteine din alimentatie si mananci pe zi 4-5 mese e ok! daca nu incepe de acum deoarece alimentatia reprezinta 70% din cresterea musculara! odihna minim 8 ore! antrenament bine pus la punct!
poti sa iei si ceva suplimente pentru a te ajuta mai mult!