| YamiKun a întrebat:

Exista in Iasi vreun club la care ma pot inscrie pentru volei masculin?

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Sunt din Iasi, cel mai bun club sportiv de volei mssculin din Iasi este CS NAVOBI! Ceea ce ma impresioneaza la acest club este ca formeaza sportivi de performanţă şi oameni de caracter, care să joace la echipe de top si sa aibă impact în toate domeniile vieţii!
Daca ai aceasta pasiune, iti recomand cu drag acest club sportiv de volei mssculin!

| YamiKun explică (pentru nopainkiller):

Multumesc mult pentru raspuns!

| YamiKun explică (pentru nopainkiller):

Daca ai putea sa imi mai dai cateva informatii, pe internet nu prea gasesc.

| YamiKun explică (pentru nopainkiller):

Cateve informatii in plus? Pe internet nu prea gasesc nimic.