| Zinv a întrebat:

Exista pantaloni scurti de blug cu fermoare la buzunare?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In materie de modă, orice e posibil!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu prea gasesti numai sunt la moda, dar poti tu sa i pui fermoar

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Adina5 a răspuns:

Zara - acest magazin de îmbrăcăminte oferă o gamă largă de pantaloni scurți din denim, inclusiv modele cu fermoare la buzunare.
ASOS - acesta este un magazin online internațional de modă, care oferă o gamă variată de pantaloni scurți din denim, inclusiv modele cu fermoare la buzunare.
H&M - magazinul oferă o gamă variată de pantaloni scurți din denim, inclusiv modele cu fermoare la buzunare, la prețuri accesibile.
Levi's - aceasta este o marcă renumită pentru produsele sale din denim, inclusiv pantaloni scurți, care pot fi găsiți cu fermoare la buzunare în modelele lor.