| Vekon a întrebat:

Există sali fitness sub 150 lei pe lună în București?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea cred ca vei gasi sub acest pret, pentru ca tariful la salile de sport s-a marit datorita maririi TVA-ului de catre Guvern, era mai mic pentru activitatile sportive in trecut!
Acest TVA s-a marit de la 5% cat era pana acum in "industria salilor" la 19%!

| gabicoo a răspuns:

Da. În aer liber.

| Dragobeta a răspuns:

Exista batrani la care le-ai putea cara cumparaturile de la piata. Te platesc ei, nu dai tu bani la sala.

| gabicoo a răspuns (pentru Dragobeta):

Sau activitate de voluntariat la spart lemne. Tot la persoanele în vârstă.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Propria experiență? big grin