| anonim_4396 a întrebat:

Există un program sau aplicație/site unde pot urmări meciurile de fotbal din prima liga a Arabiei Saudite in special ale echipei Al Nassr? (cu comentarii români dacă se poate)

Răspuns Câştigător
| Anyaz a răspuns:

Pai exista siteuri la gramada, eu ma uit la amicalele lu tottenham pe kr.score808.world, dar comentatorul este in araba sau engleza(siteul are toate meciurile din lume live)

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu cred ca transmite careva

| B0rdu a răspuns:

Flashscore

| Anyaz a răspuns (pentru B0rdu):

Acolo nu poți vedea meciurile live, doar scorul, lineupul etc