| anikav a întrebat:

Fac exercitii pentru dezvoltarea musculaturii si as dori sa iau proteine ar fi bine chiar daca nu merg la sala dar totusi fac exercitii?

2 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Nu exista o regula care impune ca muschii se fac la sala, daca te ti de antrenament, ai echipamente, etc. poti sa-i faci si acasa. Incearca pentru inceput cu un aport crescut de proteine din hrana(carne, fasole, linte, naut, avocado, ciuperci, seminte si nuci crude) apoi daca simti ca nu-si mai fac efectul suplimenteaza cu prafuri.

| hyperbeast777 a răspuns:

Daca vrei sa iti dezvolti masa musculara sau sa slbaesti da