| msweety a întrebat:

As dori si eu niste exercitii eficiente pentru dezvoltarea musculaturii mainilor.

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Flotări. La început faci 20-30, mai târziu creşti numărul. Fă asta dimineaţa şi seara. Ridică greutăţi. Dacă n-ai haltere ceva acasă, încearcă şi tu cu 2 bidoane de apă de 5l. Joacă handball. Fă antrenament 5-6 ore pe săptămână, iar în 1 an se văd rezultatele, dar bănuiesc că nu vrei să aştepţi atât. Ia şi tu un sac plin cu nisip şi loveşte în el. (ca la box)

| gigite a răspuns:

Aici gasesti ceva magnific!, si poti incerca?

http://www.youtube..com/watch_popup?v=jJxxHvWwQBw&vq=large

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Si vreau 2 (doi) fundoi!

| msweety explică (pentru gigite):

Acel ''ceva magnific'' nu merge!

| gigite a răspuns (pentru msweety):

Cu scuze de intarziere! Din nou poate acum se dezchide!
http://www.youtube.com/watch?v=2HiUMlOz4UQ&feature=share

| alex310 a răspuns:

Flotari=dezvolta tricepsul si pectorali
tractiuni=dezvolta bicepsul

| catalina1121 a răspuns:

Flotari