| Tsukuyomi6 a întrebat:

Fac prea multe serii?
La piept : 16 serii
La spate: 17 -20 - 22 daca mai am energie mai fac 2-3 serii in plus
La picioare+ gambe: 26 serii
La umeri+ trapez: 22-25 serii
La brate: 12 serii biceps, 16 serii triceps
Tot timpu termin in o ora jumatate

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

La restul grupelor e bine. La brate fa 8 serii pentru biceps si 8 serii pentru triceps.

E oarecum ok programul, nu face flotari la paralele pentru triceps, cel mai bun exercitiu.

3 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Limiteaza-te undeva la 16 serii, daca mai ai energie inseamna ca nu te fortezi big grin

| Cosmin86 a răspuns:

16 serii la triceps? si 12 la biceps?

Si vrei sa-ti dezvolti mushcii bratelor?

Apuca-te de sah.

| Tsukuyomi6 explică (pentru Cosmin86):

Da, la brate am facut mult prea multe dar la restul grupelor este bine sau sa mai reduc din serii si acolo? si acest program cum ti se pare? https://www.youtube.com/watch?v=BOH8NasPrV8