| Anonimu173 a întrebat:

E bun programul Ziua 1. Piept+triceps+ Umeri Ziua 2: Spate+Biceps+Trapez Ziua 3: Picioare+ Gambe Ziua 4: Piept+Triceps+Umeri Ziua 5: Spate+Biceps+Trapez

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Trebuie sa-ti faci un program de antrenament 1 zi da, 1 zi nu!
Muschii au nevoie si de odihna daca nu le oferi odihna necesara vor stagna, nu vor creste iar tu te vei epuiza!

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru lpavel):

Cum dracu 1 zi da una nu ma rolling on the floor pai asa faci 3 zile dintr-o saptamana si mai faci la sfantu asteapta evolutia.
Ba baiete fa asa : luni piept cu triceps, marti spate biceps, miercuri iei pauza, joi faci umeri cu trapez iar vineri faci picioare (picioare se zice la tot ce tine de picioare, gambe si asa mai departe).

| SkandallKamataru a răspuns:

Da e bun programul.

| antonyo1802 a răspuns:

Bai ca incepator e bine sa incepi cu 3 zile pe saptamana o perioada de timp iar dupa poti sa mergi aproape zilnic(de 5 ori pe saptamana) tu aici ai un PPLPP ti as recomanda sa faci un PPL PIEPT-SPATE BRATE