| bleakk a întrebat:

Fac sala de aprox. 6 luni si si parca de cand fac, ma trezesc dimineata asa cu un junghi in spate, poate de la exercitiile pentru spate/picioare.Este normal asa sau?

7 răspunsuri:
| Brigitte17 a răspuns:

Aceeasi chestie am patit-o si eu cand faceam sala. Cred ca e normal ca depui mult efort fizic si iti fortezi spatele(coloana). Ai putea totusi sa discuti cu antrenorul tau. ^_^ mult succes in continuare in ceea ce faci. NO PAIN NO GAIN

| neutrino a răspuns:

Este normal.

| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca NU e normal.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Brigitte17):

90 % din oameni fac sala PROST si de-aia e "normal" sa aiba junghi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru neutrino):

Serios? este normal?

poate daca inveti sa te antrenezi, nu o sa te mai doara nimic.

apuca-te de sah, daca tu crezi ca e normal sa ai un junghi in spate dimineata

| MrAnonym a răspuns:

Nu e normal.

| bleakk explică:

Si sfaturi ceva?