| August99 a întrebat:

Face cineva de aici sporturi extreme?
Eu fac downhill, voi?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca multi praticati sporturi "extreme" pe aici, unii down the hill, altii down the road, altii roll over ...de la pat pana la frigider happy

| faramatania a răspuns:

Bravo! Am văzut și pozele și mi-au plăcut.By the way, la una din ele se vede logo-ul editorului.De prisma, vorbesc.Am și eu aplicația și poți să scoți chestia aia de la setări.Ar fi super poza, dacă nu s-ar vedea editorul! În rest, totul ok! Pe mine, mă pasionează 'sportul minții' care este 'extrem' de benefic.Succes pe downhill, August99!

| August99 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult pentru sfaturi big grin

| faramatania a răspuns (pentru August99):

Cu plăcere!

| LoveSleep a răspuns:

Eu Dunhill.

| Doub a răspuns:

Mă dau jos din pat să merg la frigider
ia-o p'astaa, baaaang

| justanotheruser99 a răspuns:

Bungee-jumping, fara coardă.

| mnbvf a răspuns:

Mă întorc de pe o parte pe cealaltă a patului.

| August99 explică (pentru mnbvf):

Asta e chiar periculos. poti sa cazi din pat laughing :o

| mnbvf a răspuns (pentru August99):

Așa e. Promit să am grijă laughing

| Softe a răspuns:

Moto-cross, adrenalina maxima.

| HRemus a răspuns:

Am facut parasutism. Am imbatranit, asa ca ma apuc de parapanta anul viitor (sper!)