| Saya_1767 a întrebat:

Fetele care practica fotbal au corpul mai dezvoltat?

3 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Se zice ca pot face stop pe piept mai mine decat barbati happy

| Levya a răspuns:

Depinde,daca vrei sa practici acest sport e foarte bine...dar sporturile care te dezvolta sunt baschet, dans, inot etc.

| Alexxys a răspuns:

Nu neaparat, dar vor avea niste muschi ai gambei mai dezvolatati. O dezvoltare armonioasa o poti obtine in urma inotului. Nici nu faci muschi urati, te si ajuta sa cresti in inaltime si ti se dezvolta si sanii mai multwinking