| Marius7121 a întrebat:

Finala Masters 2004 dintre Hunter si O'Sullivan a fost declarata de multi finala barbatilor fatali, voi ce parere aveti? sunt Ronnie si Paul doi barbati sexy, frumosi?

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Paul nu mai e nene.a murit pe 9 oct. 2006.

| Sorin987 a răspuns (pentru a1doru):

Hunter a fost un luptator si un invingator, a realizat in 27 de ani mai multe decat ar fi realizat altii intr-o viata, urmaresc snookerul din 2002 adica de la 19 ani, stiu ca in nume apare ca sunt nascut in 1993 dar sunt nascut in 83, am gresit eu, din 2002 pana in 2006 l-am urmarit pe Paul desi nu eram fanul lui, eu tineam cu Williams, alti jucatori pe care ii urmaream erau kendo, stephen hendry, matthew stevens care in 2002, 2003, 2004 practica un snooker extraordinar, offf cat de repede au trecut vremurile alea, acum il avem pe trisorul de higgins al carui noroc e inrudit cu nesimtirea, si nu trebuie sa-l contesti pe kobra92 ca a vorbit la timpul prezent despre Paul, el vrea sa ii pastreze amintirea vie

| mikynelu a răspuns:

Din pacate Hunter nu mai este...

| Marius7121 explică (pentru mikynelu):

Din pacate asta e adevarul, dar un alt lucru urat e ca am ramas sa ii ascultam aberatiile domnului comentator marius ancuta care da cu mucii in fasole de cate ori incearca sa anticipeze o lovitura, daniel bontea e un tip mult mai calculat si vede foarte bine snookerul la masa de joc in timp ce ancuta e un dobitoc notoriu

| Sorin987 a răspuns (pentru Marius7121):

Ancuta e praf atat la masa de joc, cat si in cabina de comentariu dar atat de cunoscator se da, eu personal nu-l mai suport, nici Bontea nu mi-e foarte drag desi e un comentator mult mai bun, cred ca ar trebui sa lase pe altii comentand acest sport, deja s-a cam plictisit lumea de ei, le multumim pentru ca au promovat acest sport in Romania dar orice lucru are si o limita, chiar m-as bucura daca ar veni comentatori mai tineri sau macar sa li se alature daca nu vor sa se retraga definitiv

| mikynelu a răspuns (pentru Marius7121):

Asta cam asa e...sunt multi care inteleg sportul asta chiar daca nu l joaca, norocul lui e ca a ajuns comentator, altii n au avut ocazia asta cu toate ca s ar pricepe mai bine

| Sorin987 a răspuns:

In 2004 O'Sullivan chiar era sexy, ma refer la faptul ca avea plete, care il faceau un barbat atragator, Paul a fost sexy mereu, mai putin in ultima parte a vietii, cand slabise mult si numai avea nici par, Dumnezeu sa-l odihneasca!