| anonim_4396 a întrebat:

Fiti atenti ce produs a aparut pe megaproteine :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/MuscleTech-Phase-8-P erformance-Series/
Oare sa fie mai bun ca 100 % Whey Gold Standard?!
A 2-a intrebare : Ce as putea manca la ultima masa, ma refer seara pe la ora 22:00 - 23:30, cand ma culc=]]
P.S : Auzisem ca un pahar de lapte ar fi bun dar astept si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| deathy a răspuns:

1. Din punctul meu de vedere nu este mai bun.
2. Incearca sa mananci la aceeasi ora, astfel organismul in loc sa depuna grasimile le va folosi pentru energie, le va arde. Si de lucrul asta sa tii cont la toate mesele. Poti manca un shake gen fit meal sau o proteina din soia sau zer (zer de preferat, are un procent mai mare de BCAA ).

5 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Phase 8 este o proteina de seara, cu eliberare lenta. Nu o prea poti compara cu 100% whey gold std care este o proteina din zer de lapte, cu eliberare rapida. Fiecare produs isi face treaba lui, seara ai putea opta pentru branza dulce, lapte, iaurt degresat, o proteina cu eliberare lenta, totul in functie de obiectivul pe care-l ai!

| labontdumitru a răspuns:

Tare produsul.
Mananca un iaurt.

| Cosmin86 a răspuns (pentru labontdumitru):

Serios? inlocuiesti produsul ala cu un iaurt?

Tu ai creier?

| labontdumitru a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu sa inlocuiesti produsul cu un iarut.
Seara se recomanda un iaurt.La asta ma refeream.Produsul ii tare

| Alinaka a răspuns:

Incearca o proteina de seara