| Sh4d0wGh0st a întrebat:

Flotările în pumni e bine dacă le faci o zi da una/două nu sau în fiecare zii?
E bine dacă fac 5-6 serii pe zi? sau e prea puțin

2 răspunsuri:
| Gabi7709124 a răspuns:

Frate, nimeni nu stie daca e bine cate flotari faci, tu esti singurul care stie cate poate face.Eu i ti sugerez sa faci pana cand nu mai poti.Eu zic sa iei si cateva zile pauza pentru ca muschii trebuie sa se si relaxeze.Iti recomand sa faci flotari pentru biceps o zi si pentru piept alta zi si tot asa

| eviiil a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa faci flotarile big grin... Daca vrei sa le faci pentru definire sau masa? Oricum daca esti la inceput de pus masa e bine sa le faci zilnic dimineata si seara.4-5 serii de cate 10 iti ajung.Dar lucreaza correct big grin