| Cok1 a întrebat:

La ce ma ajuta flotarile in pumni?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Flotarile in pumni creste masa musculara mai repede! Dar este recomandata dupa ce ai ceva muschi! Tehnica este recomandata celor care au un nivel mediu de sala. Ajuta mult dar nu este pentru incepatori

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andr3y25):

Faci masa musculara cu flotari? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andr3y25):

Hai ma COPIL RETARDAT, de ce nu ne explici cum faci tu masa musculara cu flotari? faic o rola, ramai un FIRAV

| Legionarul2000 a răspuns (pentru Cosmin86):

Iti dai seama si voi astia care luati creatina cum e. Flotarile sunt foarte bune pentru rezistenta si normal ca te ajuta la masa musculara, daca mananci mult si te odihnesti.Nu ca voi ne ducem la sala ridicam greutati luam proteine si gata ne facem mari.Prietene oricine se poate face mare cu doar 5 luni de sala luand proteine.Stai in banca ta

| Legionarul2000 a răspuns (pentru Cosmin86):

Iti dai seama si voi astia care luati creatina cum e. Flotarile sunt foarte bune pentru rezistenta si normal ca te ajuta la masa musculara, daca mananci mult si te odihnesti.Nu ca voi ne ducem la sala ridicam greutati luam proteine si gata ne facem mari.Prietene oricine se poate face mare cu doar 5 luni de sala luand proteine.Stai in banca ta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Legionarul2000):

Serios? Cu doar 5 luni de sala te faci mare luand "proteine"?

Copil mic... proteine ia SI MAMAIE, ca NU e vegetariana (si se gasesc in carne, oua, etc.).

Si suplimentele sunt TOT DIN MANCARE extrase.

Copii pampalai si firavi, fac ei flotari, nu consuma proteine (fara sa stie ce inseamna) si au ei muschi si forta!

Apuca-te de sah

| Legionarul2000 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu faci sala?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Legionarul2000):

De la 16 ani, acum am 31. implinesc 32 in curand.

Sala, street workout si skandenberg competitional. Mai nou fac si kickboxing, dar doar la nivel de amator.

9 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Intareste pumnul si incheietura nimic mai mult.

| manumyman a răspuns:

Intareste incheietura la mana
si daca faci flotarile asa e mai natural si mai sanatos sa zic asa pentru mana
https://www.youtube.com/watch?v=C8EVUZf2y0Y