| OSCARtoons a întrebat:

Football. ce parere aveti despre urmatoarele meciuri cine castiga:
Besiktas v Stoke City
Dinamo Kiev v Maccabi Tel Aviv
Zurich v Vaslui
Lazio v Sporting
PSG v Athletic Bilbao
Fulham v Odense BK
Maccabi Haifa v FC Schalke 04
Steaua Bucuresti v AEK Larnaca
Austria Viena v Malmo FF
AZ Alkmaar v Metalist Kharkov
Atletico Madrid v Rennes
PSV v Rapid Bucuresti
Udinese v Celtic

Răspuns Câştigător
| Ronaldo7cr7 a răspuns:

Iti spun care bat : Besiktas, dinamo kiev, zurich, lazio cu sporting fac egal, psg, fulham, schalke, steaua, austria viena, metalist kharkov, atletico madrid, psv, udinese SPER CA AM FOST DE AJUTOR PS : FUNA love struck

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Ronaldo7cr7):

IL FACI DE RAS PE RONALDO HUO prima lui echipa egal so crezi tu bate happy

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu as merge si pe mana celor de la Vaslui, ca sa mori de oftica ca i-ai dat degeaba funda!laughing mai ales ca a cersit-o