| alexx102428 a întrebat:

Franța sau Belgia? Anglia sau Croația? Eu merg pe Franța și pe Croația. Si noua Campioana Mondiala o sa fie Franța!

16 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Oricare bate de la Franta - Belgia, cred ca o sa castige si campionatul. Practic asta e finala.

| TehDevil a răspuns:

Finala : Belgia - Croatia
Croatia campioana mondiala!

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

E mai mult decat evident ca Franta este noua campioana mondiala, doar trecerea timpului e putin agonizanta pana la primirea trofeului!

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

N-as spune happy Cel putin cat am vazut eu din jocul Frantei. dar, oricum. No Italy, no fun! happy Nu-mi pasa cine castiga, desi mi-as dori Croatia, pentru Mandzu! happy

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

Felicitari pentru transferul celui mai bun fotbalist din istorie,, juventine!

Ramane de vazut...cine va castiga.

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc! Desi ca si persoana, nu-l suport, stiu ca va aduce un aport urias echipei. Sper doar sa nu fie sacrificat Dybala.

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

Nu, sacrificat o sa fie doar Higuain.
Se vehiculeaza ca Chelsea il vrea.

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

De el stiu, si nu-mi pare rau daca pleaca happy

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

E un jucator pe care mi l-am dorit candva la Arsenal.

V-ati facut mare echipa!

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

Da, sper doar sa nu mai plece nimeni. Higuain si. cam atat, desi se vehiculeaza si mutarea lui Ruggani la Chelsea. Sa ramana si Dybala, Pjanic, Alex Sandro.
Sper sa mai aduca un fundas central ceva, Barzagli e batran, deja am emotii cu el in teren, Chiellini nici el nu mai poate, iar Benatia nu prea e de Juventus. La mijloc si in atac e ok.

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

Cred ca deveniti principalii favoriti la castigarea UCL cu venirea lui Ronaldo.

Franta superioara Belgiei.

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

happy ramane de vazut ce va fi in UCL happy Iti dai seama ca-mi doresc enorm sa castigam trofeul, dupa finalele pierdute din ultimii ani...

Scorul il vad, ce se joaca. nu prea happy Sunt la serviciu si nu-mi prea permite timpul sa vizionez.

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

Orice fan isi doreste ca echipa lui sa castige trofeul suprem, iar eu voi simpatiza cu Juventus in UCL in fazele superioare, mi s-a luat de Barca si Real, la cat au furat...

E gata,, inca un meci si Franta pleaca cu trofeul acasa, ceea ce era si logic.
Au jucat foarte pragmatic francezii, dar au fost mai buni per total.

| ParisHilton a răspuns:

Belgia?

| Kidfromjail a răspuns:

Finala se va disputa între Belgia și Anglia, iar campioana Mondială va fi Belgia, locul 2 Anglia și locul 3 Franța.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kidfromjail):

Deja s-a schimbat situatia laughing)

De-aia pierd atat de multi bani la pariuri, ca dau clasamente de genul...