| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda! Am soldurile cam mari si as vrea sa mai dau jos dar nu stiu ce as putea fac.Va rog sa ma ajutati!

10 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Nu ai cum sa dai grasimea jos doar dintr-o zona slabesti uniform nu doar dintr-o parte...

| LegionarulRoman a răspuns:

De ce sa mergi la sala cand prin antrenamentul HIIT (poti sa-l faci fara probleme si acasa) o sa arzi la alt nivel tesuturile adipoase:http://antrenorulmeupersonal.ro/articole/2-exemple-de-hiit-si-progresii/; http://antrenorulmeupersonal.ro/......intervale/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici: ...-2874.html

| guardian18angel a răspuns:

Pentru solduri, sa le tonifiezi, ar fi benefic sa iti faci un micut abonament la o sala. Antrenorul de-acolo te ajuta si... asa nu trebuie sa renunti neaparat la mancarurile preferate, mai degraba sa le reduci.

Si cea mai buna metoda de a slabi si a te mentine sanatoasa, e sa alergi, dimineata happy cat poti tu, in fiecare dimineata.

Nu e usor sa slabesti, dar... banuiesc ca merita, nu?

| adelina19 a răspuns:

Crezi ca noi te putem ajuta? singura care te poate ajuta esti tu. Nu mai manca ca o vacuta si fugi la sala.

| PufyRea a răspuns:

Abdomene din plin si multe alte exerciti cu care sa iti misti zona bazinului.
P.S: mananca nuci, ajuta foarte mult, crede-ma, la mine a functinat!

| Adynho106 a răspuns:

Ai venit dl mare si ai uitat colacu p tine?rolling on the floor))

| Ulesteanu_Iuliana_1995 a răspuns:

Eu te-as ruga sa faci sport.

| alessutu79 a răspuns:

Incearca sa faci in fiecare diminneata si seara abdomene.te vor ajutakiss

| Dezvirginator a răspuns:

Te pot ajuta eu, da-mi id-ul tau si vorbim pe mess.