| andreuta88 a întrebat:

imi place de un baiat skater cu 3 ani mai mare decat mine, nu stiu cum sa ii zic daca ma place sau daca ar vrea sa fim prieteni, nu prea stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma! dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Poi pentru inceput.incerca sa intri mai mult cu el in vorba...si daca te place te va observa si...cine stiesmugsmug

| heiii a răspuns:

Pai trebuie sa ne dai mai multe detalii. ai intrat in vorba cu el? sunteti macar amici? de unde il cunosti? aveti vreo cunostinta comuna? pai depinde. e posibil sa te placa daca e si el mai imatur, dar daca nu e nu cred ca s'ar uita la cineva cu 3 ani mai mic decat el.multa bafta!

| Lülÿ_9551 a răspuns:

Il cunosti pe acest baiat de care vorbesti tu? Eu iti propun sa intri mai mult in vorba cu el...si vezi daca ai ceva in comun cu el. Vezi tu mai multe. Pa Pa!