| xoxxxoooxo a întrebat:

[ Fundaa ] Buna TPU :*! Cee faceti? Am si eu o intrebare. Ce cluburi de volei in Bucuresti, sectorul 6 imi recomandati? Am 13 ani si daca puteti specificati si pretul, va rog! puppy dog eyes.

Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| Quanah a răspuns:

Buna. Eu in sectorul 4 am fost la clubul CSS6. In sectorul 6 nu stiu ce numar are. Sau daca este prin sectorul tau. Pretul nu era foarte mare [acum 3 ani]. In jur de 30-40 de lei. Nu cauta cluburi foarte scumpe, vor vrea numai banii tai happy. Dupa parerea mea, as prefera unul mai "ieftin", deoarece antrenorii se dedica intr-u' totul elevilor sai happy Din pasiune pentru. sport! Funda? happy

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

De fapt ai 12 laughing

| Quanah a răspuns:

Cluburi de volei. Citeste de 2 ori inainte sa raspunzi happy

| apreuteseiandre1999 a răspuns:

Mai ELLY, dar de cand vrei sa te apuci tu de volei? laughing

| apreuteseiandre1999 a răspuns:

Dar de cand vrei u sa faci volei?