| hannne a întrebat:

Buna ziua TPU, puteti sa-mi recomandati niste cluburi misto din București da nu prea scumpe si in care nu prea vin bombardieri, din sectorul 3 sau de pe lângă?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

în orice club te-ai duce din România mereu vei da de un bombardier și mereu o sa iasă certa din cauza ca ala se uita la iubit lui ala nu știu ce nu știu cum și uite asa o luați în mecla degeaba nu înțeleg de ce nu va adunați și va uitați mai bine la un film Netflix va luați și niște dulciuri și Boooom mai bine de atâta nu se poate mai luați și niște suc fanta cu struguri și boooom×2 ați câștiga no certa nimeni în spitale

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti minora, ia in considerare ca este ILEGAL sa mergi intr-un club si nu-i bine sa ai deja probleme cu legea, la varsta asta (am vazut ca esti eleva de liceu si cred ca ai sub 18 ani).

Cat despre bombardieri, cred ca sunt prin Ucraina, avand probleme mai serioase, decat sa vina la distractie in Romania.