| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Fundita+voturi! Ce insemna baza sportiva? Sau mai exact exista antrenori acolo si ce terene de sport sunt?(fotbal, tenis, etc...) Ms multwinking( va rog daca stiti nu sariti peste imtrebare)

1 răspuns:
| alecsa921 a răspuns:

Pai intr-o baza sportiva poti gasi terenuri de footbal, tenis de camp, volei dar intotdeauna depinde pe ce sport te axezi.eu joc de 6 ani tenis de camp si sunt intr-o baza sportiva si sa stii ca sunt si antrenori