| RAY a întrebat:

Germania sau Franta in seminifala?
apropo brazilia sau columbia va juca cu franta sau Germania nu?

12 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

E meci controversat, de 1x2 chiar. Greu sa dai un pronostic.

Si ca sa-ti raspund la intrebare, da. Brazilia sau Columbia va juca cu Franta sau Germania din moment ce toate cele 4 echipe se afla pe aceeasi parte de tablou.

| florinezu7 a răspuns:

Eu cred ca Germania va bate Franta, deoarece Franta nu prea este o echipa foarte buna

Răspuns utilizator avertizat
| kar1GaNNN a răspuns:

Germania va castiga in seara aceasta meciul cu Franta 100%.
Toate cele bune.

| raduradu2014 a răspuns:

Germania sau Franta ..nu se stie si Franta a jucat forate bine la acest mondial

| Jokerh6662 a răspuns:

Numai fiti asa siguri cu Germania voastră. Franța chiar joaca bine happy m-am cam plictisit de stilu Germaniei, așteaptă sa greșească ceilalți ca sa marcheze ei. Eu zic ca Franța are șanse mari

| RAY explică (pentru Jokerh6662):

Eu tin cu Romania in meciul de seara

| Jokerh6662 a răspuns (pentru RAY):

Pe ps2 si eu laughing)

| RAY explică (pentru Jokerh6662):

Hai sa te intreb ceva ca sa faci joc de ps2 trebuie sa ai dvd bluray? daca ps2 e modat?

| Jokerh6662 a răspuns (pentru RAY):

Sincer habar nu am laughing)

| raduradu2014 a răspuns (pentru Jokerh6662):

rolling on the floor... Germania bate pe oricine

| LimonadaBaa a răspuns:

Eu zic Germania si da, Brazilia/Columbia-Germania/Franta semifinala.