| cipri1999 a întrebat:

Slovacia - Finlanda 1x
Belarus - Mexic 2
Grecia - Serbia x2
Slovenia - Columbia x2
Austria - Brazilia 2
Estonia - Iordania 1x
Romania - Danemarca 1x
Ungaria - Rusia x2
Spania - Germania x2
Portugalia - Argentina x2
Italia - Albania 1x
Irlanda - SUA X2
Polonia - Elvetia X2
Scotia - Anglia X2
Franta - Suedia 1X
Peru - Paraguay X2
Bolivia - Venezuela 1X
Chile - Uruguay 1X

am vreo sansa? Sa-mi spuneti ce meciuri trebuie sa schimb neaparat big grin

3 răspunsuri:
| dgffdf a răspuns:

Spania Germania 1x in rest cam tot pare sa fie adevarat.Iti urez noroc

| cipri1999 explică (pentru dgffdf):

Dar de ce 1X? Germania nu e demult a castigat Cupa Mondiala si Spania nu e pe primul loc in grupa big grin, desi e amical, cred ca orgolile raman cam la fel

| dgffdf a răspuns:

Spania chiar daca a castigat, cum zici si tu, cupa mondiala cred ca totusi este peste Germania(nu Germania este nr. 1 FIFA