| andrew1997 a întrebat:

Salutare!

Cine se pricepe la pariuri să-mi spună și mie pronosticul la următoarele meciuri.

Brazilia - Chile
Columbia - Uruguay
Olanda - Mexic
Costa Rica - Grecia
Franța - Nigeria
Germania - Algeria
Argentina - Elveția
Belgia - Statele Unite ale Americii

8 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Castiga Brazilia, Columbia, Olanda, Costa Rica, Franta, Germania, Argentina si Belgia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 sau peste 2, 5
X (avand in vedere ca se tine seama doar de cele 90 de minute)
As zice tot 1, dar SUA s-ar putea sa incurce Belgia.

| Ben00 a răspuns:

1 la toate. cred ca pot sa incurce Grecia si SUA.

| Ben00 a răspuns:

Si mai cred ca in locul Elvetiei trebuia sa scrie Portugalia sau Ghana. dupa ce s-a jucat.

| Extraterestru2 a răspuns:

Toate ca ale lui Mihai1810 exceptand Columbia, va castiga Uruguay

| catalin231998 a răspuns:

Dupa ce am vazut cum joaca echipele, eu cred ca: Brazilia castiga, Columbia nu sunt sigur ca bate pe Uruguay, Mexicul eu cred ca bate pe Olanda(parerea mea), Costa Rica o bate pe Grecia, Franta bate pe Nigeria, Germania bate pe Algeria, Argentina bate pe Elvetia si Belgia bate pe SUA.

| maryus112 a răspuns:

Catsiga 1. brazilia 2. columbia 3. costa rica 4. franta 5. Germania 6. argentina 7.belgia sper ca te-am ajutat

| andrew1997 explică:

Bai, eu voiam scorurile nu ce credeti voi!?