| Ionescu_Andrei_1999_QXRQ a întrebat:

Gigant pro mass sau creatine pro mass? Care e diferenta si care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Carbohidrati 54g
Din care zaharuri 51g

Nu cred că ești așa fraier încât să cumperi un gainer plin de zahar doar pentru că e ieftin. Ieftin și prost de la o firmă de 2 bani românească unde reviewurile la produse sunt fake. Am băut o dată 2 guri dintr-un gainer numit GFX-8 de la un prieten cu aromă de zmeură de la firma asta și peste 5 minute eram la baie cu degetele pe gât, ziceai că bei ulei cu îndulcitori și o aroma fake.

Daca vrei un gainer bun ia de la firme mari gen BSN, Muscletech, Dymatize, Optimum nutrition, Scitec că nu te faci mare daca bei zahăr și câteva substanțe de calitate proastă pe lângă, iar diferența e că a doua chestie pe care ai scris o conține o cantitate mai mare de creatina+glutamina.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Te uiti la compozitia nutritiva si vezi singur care e diferenta.
Cu ocazia asta inveti si sa-ti alegi produsele.

| Ionescu_Andrei_1999_QXRQ explică (pentru RobertMoon):

Mersi frumos! O sa iau in considerare raspunsul tau