| TheWalker11 a întrebat:

Grupa Romaniei pentru preliminarii: 1.Romania
2. Danemarca
3. Polonia
4.Muntenegru
5.Armenia
6. Kazahstan

Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima data cand s-a calificat Romania la turneul final la campionatul mondial nici nu eram nascut. Poate de data asta, cine stie... Oricum, e ciudat sa fii in prima urna si sa-ti faci griji de ce o sa fie in jocurile cu aia din urnele 3, 4 si chiar 5, dupa cum comentau unii cand au vazut grupa, dar asta e.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gresit din start laughing.Nu m-as hazarda sa dau un asemenea ""clasament"".

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai nu eu am pus asa clasamentul, am pus in ordinea urnelor, adica daca Romania e urna 1, am pus Romania pe prima pozitie!winking laughing Daca e sa o luam asa, Danemarca, Romania si Polonia se lupta pentru locul 1.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Imi cer scuze in acest caz.Sa ai o zi minunata in continuare.

| eXtremeAdy a răspuns:

Un motiv in plus sa ma simt roman D

| JohnyMoga a răspuns:

Hai Romanialaughing)

| Omnitrix a răspuns:

Https://www.facebook.com/sportsoddsonline
aici iti rezultatul exact, am cumparat de multe ori, dau si meciuri gratis..am facut bani grei cu ei

| lukyman a răspuns:

Cap de serie si nu prea happy sa nu uitam ca polonia a zdrobit Germania campioana mondiala si probabil nemtii se vor uita la euro de acasa D