| csmoradea a întrebat:

Haideti sa vorbim putin si despre baschetul romanesc, deoarece e un sport in continua crestere in audientele TV si preferintele iubitorilor de sport.
Exista cateva siteuri de specialitate in domeniu din care vi-as atrage atentia cu unul nou : http://www.csm-oradea.ro/.
Acesta este siteul iubitorilor de baschet din Bihor. Are tot ce ii trebuie unui cititor : stiri, analize, statistici, clasament, cronici meciuri din baschetul romanesc si international.Concursuri. Magazin online cu articole sportive.
Voua va place baschetul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, dar uite ca la handbal chiar suntem campioni!