| mabell23 a întrebat:

am o prietena care joaca baschet si pe perioada 6-8 mai are finalele foarte importante! Daca va place baschetul si vreti sa vedeti niste meciuri calumea haideti la Sala Sporturilor Horia Demian din Cluj.Va rog este foarte important! Pentru mai multe detalii contactati-ma pe mine pe id-u meu:andrada_sugar_pupici.Multumesc.Dau fundita.

1 răspuns:
| DragosTrue a răspuns:

Daca imi dai funda, eu vin si mai aduc si vreo 10 prieteni ( e foarte aproape de mine)!