| Viitorulapropiat a întrebat:

Heeei... este cineva dispus sa iasa la alergat in Bucuresti intr-un parc? Trebuie sa ies, dar singur nu prea e atat de distractiv.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Acum, iarna? Greu gasesti vara, da' mai iarna!
Daca nu gasesti pe nimeni, dupa Sarbatori ma bag eu. Daca nu ti-e jena sa alergi cu un mosneag de 47 de ani happy.
Stai linistit, am 47, dar sunt ca la 30, am facut sport, in esenta sunt sportiv, si arat si ma simt inca tinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur daca chema-i la baute se gaseau cativa. Mergi si singur, nu tine cont de asta. Bafta.