| floricica_5877 a întrebat:

Cine e dispus sa iasa din cand in cand cu mine in parc, oras etc., cu alte cuvinte sa-mi fie amic? Caut o persoana de incredere, cu care sa imi impartasesc si bunele si relele... poate gasesc aici :-)

PS. sunt din Bucuresti

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pacat ca nu esti din orasul meu. Mi-ar fi placut. Sper sa gasesti ce cauti.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu as vrea, dar sunt din Galati sad. Daca vrei da-mi ID-ul tau prin mesaj privat, pari de treaba love struck.

| Nam a răspuns:

Cati ani ai? big grin

| darrio2007 a răspuns:

Sunt din Braila.Pacat.

| Lexy ♥ a răspuns:

Buna! Eu sunt din Bucuresti si am 21 de ani happy si eu caut ceva asemanatorlaughing da-mi id-ul tau prin msj.

P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amant nu vrei?

| floricica_5877 explică:

Am 20 de ani happy