| IAMKENNETH a întrebat:

Hei, pe ce canal va fi transmis meciul din seara asta? (steaua)
Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut meciul Cs Severin Steaua ora 19 pe Digi sport 1 si după la 21: 30 astra cfr cluj, mîine (luni27 mai) ora 19 30 pe dolce sport chiajna pandurii, si de la ora 20 :30 pe digi sport ceahlăul csms iași, vizionare plăcută, esti fată sau băiat?

| anapricopi76 a răspuns:

Meciul din aceasta seara cu Steaua-Cs Turnu Severin va fi transmis pe Digi 1.

| IAMKENNETH explică (pentru anapricopi76):

Mersi happy

| anapricopi76 a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Cu placere.Chiar ma bucur ca te-am ajutat!
Sunt fericit pentru tine.

| kbxftw a răspuns:

Da tu nu ştii să cauţi pe google?

| IAMKENNETH explică (pentru kbxftw):

Nu nu stiu na! Nu stiu care e problema ta ca am intrebat :p

| kbxftw a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Prietene,în viaţă trebuie să înveţi să te descurci singur, nu să ceri ajutorul de fiecare dată.
Ambiţie 0, puteai să te ajuţi singur.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kbxftw):

Mă da greu era să îi scrii si ei ce meciuri sint la ce oră si pe ce canale, i ti cădea... mîna.

| kbxftw a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da ei îi era greu?
Nu că după aia se învaţă, şi n-o să mai caute nimic niciodată, o să stea cu cerşitul non-stop.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kbxftw):

Dacă poti face un bine de ce să nu faci? Usor e să faci rău, greu este să faci un bine.

| kbxftw a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu consideri asta un bine? Ăsta e un rău bă.
Ce să fie bine în a oferi totul pe tavă unui om fără ca acesta să muncească? Fără să depună un efort minim de a căuta pe google? Exact asta fac cerşetorii.

| IAMKENNETH explică (pentru kbxftw):

Scuzza-ma kbxtfw dar nici nu stiam cu cine joaca :p In fine, e fix problema ta daca vrei sau nu sa ajuti pe cineva in viata! Chiar nu imi pasa parerile tale, e problema mea ce fac in viata! Nu ma cunosti, nu te cunosc!winking

| kbxftw a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Păi şi asta aflai tot pe google. Scriai pe google : Meci Steaua 26 mai şi găseai sigur.
În fine, am încercat să-ţi ofer un sfat, dacă vrei îl asculţi, dacă nu, nu!